fbpx

Γ’ Εθνική: Έριξε 6αρα ο Αστέρας Βάρης στον Πυθαγόρα Σάμου

Με το δεξί ξεκίνησαν τις υποχρεώσεις τους οι Παναιγιάλειος, Αναγέννηση Καρδίτσας, Εδεσσαϊκός, ΑΟ Υπάτου, και Κηφισιά. Η ομάδα του Αιγίου επικράτησε με 2-1 του ΑΟ Διαβολιτσίου, ενώ στην Καρδίτσα η Αναγέννηση κέρδισε με 2-0 την Φήκη. Εύκολη νίκη πέτυχε και η ομάδα της ΑΕ Διδυμοτείχου η οποία επικράτησε άνετα με 3-0 εκτός έδρας της Δόξας Νέου Σιδηροχωρίου.

Στον δεύτερο όμιλο η ομάδα της Νίκης Αγκαθιάς ήρθε ισόπαλη με σκορ 1-1 απέναντι στην Καλλικράτεια, ενώ αντίστοιχα η ΠΑΟ Καφαλίων ήρθε 1-1 με την Αναγέννηση Γιαννιτσών.  Τέλος τρομερός αγώνας πραγματοποιήθηκε στον 8ο όμιλο με τον Πυθαγόρα Σάμου να χάνει μέσα στην έδρα του με 6-3 από τον Αστέρα Βάρης.

 

1ος όμιλος

ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού 1-1

Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου 1-1

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών 0-2

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου 2-0

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου 0-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός 1-0

Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 0-1

Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής 1-0

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου – Αετός Οφρυνίου

ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης

Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

 

2ος όμιλος

Αγροτικός Αστέρας – Αετός Βαρβάρας 2-0

Αναγέννηση Πλαγιάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1

Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης 2-0

Εθνικός Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-0

Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών 0-0

Νίκη Αγκαθιάς – Καλλικράτεια 1-1

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1

Ρεπό: ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Επόμενη Αγωνιστική

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός

Αετός Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς

Θύελλα Σαρακηνών – Εθνικός Γιαννιτσών

Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

3ος όμιλος

Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Λάρισας 0-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φήκη 2-0

Ατρόμητος Παλαμά – Ελασσόνα 1-1

Κοζάνη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-3

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Καρίτσας 0-1

Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 0-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ερμής Αμυνταίου 2-1

Ρεπό: Δίας Δίου

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Σελλάνων – Ερμής Αμυνταίου

Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Μετέωρα

Ελασσόνα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα

Φήκη – Αετός Μακρυχωρίου

Ρεπό: Κοζάνη

4ος όμιλος

Αλμυρός – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1

ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη 2-0

Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-3

Θησέας Αγριάς – Οπούντιος Μαρτίνου 0-1

Φωκικός – Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0

Ρεπό: Αταλάντη

Επόμενη Αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου

Αταλάντη – Φωκικός

Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Αλμυρός

Νέα Αρτάκη – Θησέας Αγριάς

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

7ος όμιλος

Άγιος Ιερόθεος – Κορωνίδας Κοιλάδας 1-0

Άρης Σκάλας – Κηφισιά 0-3

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πανγυθεατικός 0-3

Ένωση Ερμιονίδας – Ερμής Μελιγούς 1-0

Πανναυπλιακός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 3-0

ΠΑΟ Ρουφ – Παναρκαδικός 2-0

Ρεπό: Μολαϊκός

Επόμενη Αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς – ΠΑΟ Ρουφ

Κηφισιά – Ένωση Ερμιονίδας

Κορωνίδα Κοιλάδας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Μολαϊκός – Πανναυπλιακός

Πανγυθεατικός – Παναρκαδικός

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Άρης Σκάλας

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

8ος όμιλος

ΑΕ Πυλίου Κω – Μικρασιατική Χίου 2-0

Αετός Λουτρών – Κερατσίνι (12/10)

Αίας Σαλαμίνας – Ακράτητος 2-1

Θύελλα Ραφήνας – Καραβάς 0-0

Πανελευσινιακός – Αιολικός 0-1

Πυθαγόρας Σάμου – Αστέρας Βάρης 3-6

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕ Πυλίου Κω – Αίας Σαλαμίνας

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας

Ακράτητος – Πανελευσινιακός

Αστέρας Βάρης – Καραβάς

Κερατσίνι – Πυθαγόρας Σάμου

Μικρασιατική Χίου – Αετός Λουτρών

9ος όμιλος

Αίας Γαστούνης – Αχαϊκή 2-0

Εθνικός Σκουλικάδου – Πάμισος Μεσσήνης 2-1

Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέϊκων 2-2

Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας 0-0

Παλληξουριακός – Τσιλιβή 3-1

Παναιγιάλειος – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-1

Ρεπό: Ναυπακτιακός

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος

Αχαϊκή – Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός – Παναιγιάλειος

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός

Τσιλιβή – Πάμισος Μεσσήνης

Ρεπό: Θύελλα Πατρών